WILLA

Willa i Restauracja Victor znajdują się na najbardziej na północ wysuniętym skrawku Polski, ok. 30 m nad poziomem morza na koronie klifu, skąd rozpościera się przepiękny i niepowtarzalny widok na Morze Bałtyckie. Zachody słońca, o każdej porze roku, są u nas wyjątkowo romantyczne a dobra kawa czy grzane wino wprowadzą Państwa w doskonały nastrój.
Nasz willa to dawna „Willa Nadmorska” wybudowana w 1928 roku przy historycznej ulicy Bałtyckiej będącej przykładem stylowego budownictwa międzywojennego.
Przez cały rok oddajemy do dyspozycji Gości dziesięć komfortowych pokoi (w tym 3 apartamenty), z których napawać się można nadmorskim krajobrazem. Powietrze wypełnione aerozolem morskim i jodem sprawia, że pobyt w naszej willi nabiera również walorów zdrowotnych.

 

Szef kuchni poleca dania kuchni polskiej i kaszubskiej. Na naszym stole znajdziecie Państwo zawsze świeże produkty dostarczane przez lokalnych producentów i dostawców w tym łososia i dorsza na wiele sposobów, dziczyznę, chleb na zakwasie, grzyby, warzywa i owoce – wszystko z naszych pól, lasów i morza. U nas docenicie Państwo lokalne sezonowe smaki i przysmaki.

 

Kameralne a jednocześnie nowoczesne wnętrza w zabytkowym dworku dadzą Państwu możność odpoczynku i relaksu. Piękne otoczenie, dobra kuchnia i przyjazna atmosfera, mikroklimat i magiczny szum morza sprawiają, że od nas wraca się pełnym energii i optymizmu.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich gości o każdej porze roku.

realizacja: Noveo Interactive